O NASZEJ FIRMIE

Biuro księgowe Edyta Grubek Usługi Księgowe – EGUK swoją ofertę kieruje do wszystkich osób, które chcą bezpiecznie prowadzić swoje interesy.

Wieloletnie doświadczenie specjalistów biura księgowego gwarantuje w pełni zgodną z polskimi przepisami obsługę księgową wszystkich klientów.

Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług.

Pomagamy przedsiębiorcom w budowaniu perspektywicznego biznesu poprzez profesjonalne doradztwo oraz towarzyszymy im w działaniach na wszystkich etapach rozwoju przedsiębiorstwa.

Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Pracujemy na najnowszych, stale aktualnych programach komputerowych, zarówno finansowo-księgowych jak i kadrowo płacowych.

Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia profesjonalnie dobrana kadra pracownicza, korzystająca z możliwości jakie stwarza firma – stałego dostępu do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych serwisów informacyjnych.

Biuro księgowe Edyta Grubek Usługi Księgowe posiada certyfikat Ministerstwa Finansów, a także obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanej działalności.

W związku ze zmieniającymi się przepisami pracownicy biura księgowego uczęszczają na liczne kursy i szkolenia w zakresie działania biura.

Nasze biuro księgowe może zapobiec wielu problemom i odciągnąć Twoją uwagę od nieprzyjemnych formalności umożliwiając Ci tym samym pełne skoncentrowanie się na przedmiocie własnej działalności.