Artykuły

Włochy Kompleksowa pełna księgowość obsługa sp z o o

Na czym polega prowadzenie kompleksowej pełnej księgowości?
Nieważne czy jesteś świeżo upieczonym właścicielem spółki z o.o. czy doświadczonym przedsiębiorcą z Włoch – nie unikniesz prowadzenia księgowości swojej firmy. Mimo że nie jest to sprawa prosta i przynosi wiele rozterek i wątpliwości związanych z różnego rodzaju przepisami – daje wgląd w historię operacji finansowych w obrębie firmy. Mając taką wiedzę, dużo łatwiej zarządzać firmą. Mowa tu oczywiście o pełnej księgowości, która daje tę możliwość w odróżnieniu od księgowości uproszczonej. Jakie czynności wiążą się z prowadzeniem pełnej księgowości? O tym poniżej.
Prowadzenie pełnych ksiąg handlowych
Przepisy prawa nakazują prowadzenie ksiąg handlowych spółkom kapitałowym oraz niektórym podmiotom gospodarczym. Działanie to składa się z wielu etapów, które obejmują:
ewidencjonowanie dokumentów,
księgowanie operacji,
obliczanie wysokości zaliczek na poczet podatku dochodowego,
sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych.
Poprawne prowadzenie ksiąg handlowych uczyni nas spokojniejszymi w przypadku, gdy zawita do nas kontrola.
Czy możesz liczyć na pomoc?
Rozumiemy, iż nie każdy pasjonuje się księgowością jak my, dlatego oferujemy naszą pomoc w dokonywaniu kompleksowej pełnej księgowości na terenie Włoch i okolic. Obsługujemy również spółki z o.o. Jeśli zależy Ci na rzetelnej, profesjonalnej pracy, nasze Biuro księgowe EGUK z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami, dzwoniąc na numer infolinii: (0-22) 728-04-40.