Artykuły

Wesoła Kompleksowa pełna księgowość, obsługa sp. z.o.o.

Czym różni się pełna księgowość od księgowości uproszczonej?
Prowadzenie księgowości w ramach własnej firmy nie jest sprawą łatwą. Kompleksowa pełna księgowość jest dużo bardziej skomplikowana od księgowości uproszczonej, jednak nie da się ukryć, iż daje większe możliwości wglądowe w historię finansową firmy. Księgowość uproszczona jest mniej zagmatwana i do tego stosunkowo tania, jej celem jest przede wszystkim obliczenie podatku na podstawie sumy przychodów i kosztów, np. w księdze przychodów i rozchodów. Nie daje nam jednak możliwości szczegółowego wglądu w operacje finansowe przedsiębiorstwa, np. spółki z o.o., która działa np. w obrębie Wawra.
Pełna księgowość – dla kogo?
Pełna księgowość służy nie tylko obliczeniu podatku, ale również zbadaniu pełnej sytuacji firmy, która pozwoli nam oszacować jej kondycję i prognozy rozwojowe. Prowadzenie pełnej księgowości jest obowiązkiem spółek handlowych i cywilnych, a także tych spółek, których dochody przekraczają 1 200 000 zł. Dla tych firm, prowadzenie pełna księgowości to sprawa obligatoryjna, choć na pewno niezbyt wesoła. Obsługa spółek z o.o. na terenie Wawra i okolic jest jedną z działalności, którą zajmuje się nasze biuro księgowe EGUK.
Czy skorzystać z pomocy?
Wspomniane wyżej Biuro księgowe Edyty Grubek Eguk, jest otwarte na nawiązanie współpracy z każdym przedsiębiorstwem, któremu zależy na profesjonalnym i efektywnym prowadzeniu księgowości. Zadzwoń na naszą infolinię, by umówić się na konsultację: (0-22) 728-04-40. Gwarantujemy zadowolenie ze świadczonych przez nas usług.