Artykuły

Ursus Kompleksowa pełna księgowość, obsługa spółek z o o

Kto musi prowadzić pełną księgowość?

Ustawa o rachunkowości nakłada obowiązek prowadzenia pełnej księgowości na spółki cywilne, spółki handlowe, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, a także te firmy, których obrót w skali roku przekracza 1 200 000 euro. I nie ma tu większego znaczenia, gdzie ulokowana jest siedziba spółki – czy są to krakowskie Błonia czy warszawski Ursus, każda spółka z o.o. jest zobligowana do prowadzenia kompleksowej pełnej księgowości.

Biuro księgowe – czy warto?

Przedsiębiorcy nie należą do specjalnych fanów tego rodzaju księgowości, dlatego często zatrudniają w tym celu księgowe lub korzystają z usług biur księgowych. Jest to słuszne wyjście, gdyż gwarantuje poprawność i uwalnia od lęku przed kontrolami. Jeśli zastanawiasz się nad współpracą z biurem księgowym, biuro Edyty Grubek EGUK posiada szeroką i bardzo atrakcyjną ofertę dla mieszkańców Ursusa. Obejmuje ona kompleksową pełną księgowość, wraz z obsługą spółek z o.o. Nie zwlekaj, umów się z naszym konsultantem, dzwoniąc pod numer telefonu: (0-22) 728-04-40

Zalety z prowadzenia pełnej księgowości

Oprócz utrudnień związanych z prowadzeniem pełnej księgowości, nie należy zapominać o tym, ile zysków przynosi nam takie rozwiązanie. Dzięki niej, uzyskujemy pełny wgląd w historię operacji przeprowadzanych w ramach działalności naszego przedsiębiorstwa. Pokazuje to nam finansowy stan i budżet firmy, pozwalając przy tym na śledzenie kierunków rozwoju firmy i zaplanować ewentualne zmiany w tej materii.