Artykuły

Praga Kompleksowa pełna księgowość obsługa sp z o o

Czym jest księga przychodów i rozchodów?
Księga przychodów i rozchodów jest uproszczoną formą księgowości, której prowadzenie nie wymaga posiadania wybitnej wiedzy z dziedziny rachunkowości. Zawiera ona podstawowe informacje dotyczące operacji finansowych dokonywanych w ramach działalności przedsiębiorstwa. Księga przychodów i rozchodów służy jedynie,aby ustalić podstawę opodatkowania niezbędną do rozliczenia. Zmiana charakteru naszej firmy często pociągać może też formę prowadzonej księgowości. Prowadzenie kompleksowej pełnej księgowości przez przedsiębiorstwa, również spółki z o.o. – to nie lada wyzwanie! Na szczęście w obrębie Pragi można liczyć na pomoc w tej dziedzinie..
Potrzebna pomoc?
Przejście od księgi przychodów i rozchodów do pełnej księgowości może być skomplikowane dla księgowych laików, dlatego specjaliści z Biura księgowego Edyty Grubek EGUK pomogą Ci przebrnąć przez gęstwinę problemów, które wiążą się ze zmianą formy księgowości.
Jak przejść od księgowości uproszczonej do pełnej?
Podstawą płynnego i w miarę bezbolesnego przejścia z jednej formy w drugą jest odpowiednie wykorzystanie istniejącej biblioteki kontrahentów i zaimportowanie jej do nowego systemu finansowo-księgowego. Warto zachować historie dotychczasowych transakcji z klientami. Konieczne jest uzupełnienie starych (wykorzystywanych w księgach przychodów i rozchodów) informacji o nowe, np. konta umorzeniowe. Jednak zamiast martwić się o techniczne kwestie, zajmij się strategiami rozwojowymi swojej firmy, Biuro księgowe Edyta Grubek zajmie się przeprowadzeniem kompleksowej pełnej księgowości Twojej spółki z o.o na terenie Pragi i okolic. Zadzwoń pod numer telefonu: (22) 728-04-40, my zajmiemy się resztą