Artykuły

Bielany Kompleksowa pełna księgowość obsługa sp z o.o.

Księgowość – nie taki diabeł straszny…
Księgowość i kwestie rachunkowościowe są zawiłe i spędzają sen z powiek nie jednemu przedsiębiorcy, nieważne czy zamieszkuje biznesowe Śródmieście czy skromne Bielany. Kompleksowa pełna księgowość to dla zwykłego śmiertelnika mission impossible. Dlatego właśnie istnieją biura rachunkowe takie jak EGUK, które są gotowe pomóc Ci w rozwiązaniu tych księgowych zawiłości. Nie zwlekaj i umów się na konsultację: 0-509-132-607.
Czym jest księgowość uproszczona?
Księgowość uproszczona jest sposobem zbierania danych na temat finansów małego przedsiębiorstwa, który ma na celu jedynie obliczenie podatku. Jest to metoda prosta i tania, jednak nie daje zbyt dużo informacji na  firmy – przedsiębiorca sam (lub za pomocą prostego arkusza w Excelu) musi ocenić na czym osiąga zysk, a co zysku nie przynosi. Istnieją trzy metody stosowane w księgowości uproszczonej:
ryczałt ewidencjonowany – polega na płaceniu określonej kwoty podatku co miesiąc, a kwota ta zależna jest od kwoty przychodu,
księga przychodów i rozchodów – polega na prowadzeniu księgi uwzględniającej wpływy oraz odpływy pieniężne firmy, a podatek płacony jest od różnicy między tymi dwiema wartościami,
karta podatkowa – polega na płaceniu co miesiąc stałej kwoty podatku zależnej od ilości mieszkańców w mieście, w którym wykonywana jest działalność, od liczby pracowników, a także od branży, w której działa przedsiębiorca.
Czym jest księgowość pełna?
Gratka dla każdego, czy to z Centrum, czy z Bielan. Kompleksowa pełna księgowość obsługa sp. z o.o.  To skomplikowany system, który polega nie tylko na obliczeniu podatku, ale daje też pełny pogląd na sytuację finansową przedsiębiorstwa. Ciężar prowadzenia pełnej księgowości powinien spocząć na wykwalifikowanych specjalistach, których spotkasz w Pruszkowie przy ul. Wojska Polskiego 16a. Zgłoś się do nas i miej swój księgowy problem z głowy!