Artykuły

Bemowo Rozliczenia podatkowe dotacji unijnych VATu budowlanego

Rozliczenia podatkowe, dotacji unijnych i VATu budowlanego w toku…
30 kwietnia upływa termin składania PITów za 2014 rok. Wielu Warszawiaków również tych z Bemowa, wybrało wirtualną formę aplikacji. Wciąż dominuje jednak bezpośrednia forma rozliczania się, w której zazwyczaj korzystamy z fachowej, księgowej pomocy.
Popularność e-deklaracji rośnie…
Rzeczniczka resortu finansów podała niedawno informację, iż w tym roku padł kolejny rekord, jeśli chodzi o liczbę złożonych za pośrednictwem Internetu deklaracji podatkowych przez Polaków. Jest ich aktualnie 5 mln 197 tys. 461, czyli już kilka tysięcy więcej niż to miało miejsce w roku 2014. Liczba składanych e-deklaracji wciąż jednak rośnie, można je składać do końca kwietnia.
A jeśli wolisz tradycyjnie…
Nie wszyscy jednak mają możliwość i czas, by wyrównać rachunki z Urzędem Skarbowym za pośrednictwem Internetu. W takich sytuacjach nieoceniona jest pomoc biur rachunkowych. Biuro księgowe Edyty Grubek EGUK może dokonać za Ciebie rozliczeń podatkowych, dotacji unijnych czy VATu budowlanego. Dokonywanie skomplikowanych działań z dziedziny rachunkowości to czarna magia dla wielu z nas. Rozliczenia dotacji unijnych sprawia nie lada kłopot i generuje nierzadko wiele błędów, których możesz uniknąć, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z fachowej pomocy EGUK. Wspomniane biuro rachunkowe dokona za Ciebie również rozliczenia VATu budowlanego, dzięki czemu uzyskasz zwrot wydatków na materiały budowlane wykorzystane w budowaniu Twojego mieszkania zlokalizowanego na terenie Bemowa i okolic.